Kaymakamımız Tolga TOĞAN ‘ın Oğlaklı Mahallesi Ziyareti
 
        Kaymakamımız Sayın Tolga TOĞAN, beraberinde daire amirlerinden oluşan bir heyetle İlçemize bağlı Oğlaklı Mahallesini ziyaret etti. Kaymakamımızı, Muhtar İhsan TAŞ ve Vatandaşalar karşıladı. Mahalle sakinleri sohbet ederek istek ve temennilerini yerinde dinleyen Kaymakamımız ‘‘ Devletimiz her zaman için vatandaşının yanındadır. Kaymakamlık olarak kapılarımız her zaman sizlere açık. Sorun ve taleplerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bugün de buraya gelerek sorunlara çözüm önerileri hakkında bilgi alış verişi yaparak sizlere neler katabiliriz düşüncesi ile hareket ediyoruz.’’ diye konuştu.
 
        Ziyaret esnasında Mahallede incelemelerde bulunan Kaymakamımız, yapım aşamasında olan bir inşaata uğrayarak orada çalışan işçilerle bir süre sohbet etti. Ardından Süt üretim tesislerini ziyaret ederek oradaki yetkililerden tesis hakkında bilgi aldı.
 
        Kaymakamımız Tolga TOĞAN, Kaymakamlık olarak yapılan hizmetlerde muhtarlarımızın çalışmalarda kolaylık sağlamalarından dolayı teşekkürlerini belirterek, ziyaretini sonlandırdı.